ХІ обласна дитяча науково-практична конференція 

Image title

Вчора, 18 жовтня, провідний науковий співробітник Національного природного парку «Мале Полісся» – Белінська М.М., в якості наукового консультанта, взяла участь у ХІ обласній дитячій науково-практичній конференції з питань виконання школярами Хмельниччини дитячих науково-дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства. Даний захід відбувся на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Хмельницький).

Директор Хмельницького ЕНЦУМу – Климчук В.В. відкрив конференцію та привітав юних науковців-природодослідників, їх керівників і усіх присутніх й побажав плідної та результативної роботи.

Image title

Дорогі чоловіки від колективу НПП «Мале Полісся» напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та Свята Покрови Пресвятої Богородиці прийміть щирі та сердечні вітання!!!

День захисника України та День українського козацтва – це свята, що увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

У ці світлі свята бажаємо Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Кінцевий етап реалізації проекту 

Image title

Команда Національного природного парку «Мале Полісся» вийшла на фінішну пряму по реалізації проекту «Екологічна стежка на території заказника місцевого значення «Голубе озеро»» в рамках третього конкурсу мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Так, нещодавно, співробітники Парку власноруч виготовили основи для інформаційних стендів, підготували їх до встановлення, а також провели маркування маршруту екологічної стежки.

Круглий стіл «Екологічні проблеми Хмельницької області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку» 

Image title

11 жовтня цього року наукові співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» Кратасюк Н.В. та Белінська М.М. були учасниками засідання круглого столу «Екологічні проблеми Хмельницької області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку», яке було проведено на базі Хмельницької ОДА. Організатором даного заходу була Всеукраїнська екологічна ліга (керівник Тимочко Т.В.).

У засіданні круглого столу взяли участь представники обласної ради, виконавчої влади, представники управлінь та відомств, науковці установ природно-заповідного фонду, вищих навчальних закладів, осередків екологічної ліги Хмельниччини. Під час засідання розглянуті та обговорені надзвичайно важливі екологічні проблеми нашої області.

Добрі справи НПП «Мале Полісся» 

Image title

11 жовтня Національний природний парк «Мале Полісся» прийняв участь в одному із районних заходів присвячених до Дня захисника України

З метою виховання у молодого покоління почуття патріотизму, гідності, поваги до героїчного минулого народу працівники НПП «Мале Полісся» Більовський О.А., Поліщук В.М. та Лукащук Ю.О. разом з представниками місцевої влади завітали до Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, де спільно з учнями й адміністрацією закладу у сквері біля погруддя Олександру Кушніруку висадили саджанці туй.

Участь НПП «Мале Полісся» у заході є прикладом продовженням співпраці з навчальними закладами регіону.