Конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей» завершився! 

Image title

Конкурс розпочався 9 вересня і тривав до сьогодні. За цей час до адміністрації та на електрону адресу Парку надійшла велика кількість дитячих робіт із навчальних закладів регіону.

Дякуємо всім хто прийняв участь у конкурсі «Природа Малого Полісся очима дітей». Переможців конкурсу буде оголошено після засідання конкурсного журі. Слідкуйте за новинами Парку.

Завершення сезону екскурсій 

Image title

От і прийшов до завершення цьогорічний сезон екскурсій на екологічній стежці «Перлина Славутчини». Оскільки погодні умови погіршилися співробітниками Парку, для збереження в належному стані інформаційних стендів, які розміщенні на маршруті екологічної стежки «Перлина Славутчини», було проведене їх демонтування.

Шкода, що не всі відвідувачі НПП «Мале Полісся» дослухаються до прохання працівників Парку поводити себе відповідно до високого статусу Людини.

Під час демонтажу стендів, ми із сумом спостерігали наслідки діяльності «справжнього європейського» народу – гори сміття, поламані стенди, понівечені столи і лавки.

Працівники НПП вкотре закликають відвідувачів бережно ставитись до об'єктів облаштування туристично-рекреаційної інфраструктури Парку; не руйнувати того, що було зроблено для Вашого ж комфортного відпочинку та не залишати по собі безліч непотребу! 

Екостежка Парку продовжує зустрічати відвідувачів 

Image title

Екологічна стежина Національного природного парку «Мале Полісся» «Перлина Славутчини» в черговий раз здійснила знайомство відвідувачів із природою краю, подарувавши їм багато нових знань та приємних вражень.

І знову у центрі уваги учні Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія», котрі продовжують відвідувати екостежку. Сьогодні її маршрутом вже пройшли учні 9-го класу.

У НПП «Мале Полісся» тривають екскурсії 

Image title

На екологічну стежку «Перлина Славутчини» знову відвідали учні Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія».

Цього разу вже були учні 8-х класів, але це ще не все – на черзі ще й інші класи.

Прогулянка екостежкою справила на дітей позитивне враження, адже тут поєднано корисне із приємним: можна отримати цікаву інформацію, здобути певні навички і отримати нові знання,  з приємного – прогулянка лісом на свіжому повітрі в оточенні своїх друзів й неповторної осінньої краси місцевих ландшафтів. Гідами були працівники Парку фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О. та старший науковий співробітник Кратасюк Н.В.  

У НПП «Мале Полісся» тривають екскурсії 

Image title

Екологічна стежка «Перлина Славутчини» продовжує дарувати своїм відвідувачам незабутні враження та чудовий настрій. Цього разу її маршрутом пройшлися вихованці дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи м. Славута.

Під час екскурсії діти зупинялись у найцікавіших місцях і, слухаючи розповідь гіда, дізналися багато нового і цікавого про знайомі, здавалося, рослини і тварини, як не заблукати у лісі, як орієнтуватись по мурашнику, деревах, які рослини є лікувальними або їстівними, а які отруйними, а також познайомились із червонокнижними видами рослин й тварин.