Тут народжується ліс! 

Image title

Людина — частина природи. Її існування можливе за умови гармонійних стосунків з навколишнім середовищем.

Гарного осіннього дня до ДП «Славутське лісове господарство» завітали цікаві та допитливі гості – вихованці шкільного лісництва «Юні лісівники» Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука, що кординується Національним природним парком «Мале Полісся».

Екскурсія розпочалась із відвідання кімнати «лісового музею», де працівники  ДП «Славутське лісове господарство» змістовно розповіли дітям про веденням лісового господарства в минулому і сьогоденні, ознайомили із найпоширенішими представниками місцевої флори та фауни, особливостями їх існування.

По закінченню ознайомчого етапу екскурсія перейшла до головного – до знайомства із  тим з чого, власне, починається ліс.

Спершу учні відвідали теплиці для вегетативного розмноження. Тут вони побачили, як у простої зрізаної гілочки утворюються корені та вона стає самостійним живим організмом.

Урочистості з нагоди Дня лісівника! 

Image title

Колектив Національного природного парку «Мале Полісся» прийняв участь у святковому зібранні з нагоди відзначення Дня працівника лісу!

З прийдешнім святом, лісівників та працівників Парку привітали: начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Пешко П.С, директор НПП «Мале Полісся» Сасюк А.В, директор ДП «Ізяславське» ЛГ Курельчук П.І., а також представники влади та громадських організацій.

Шановні працівники лісу! Вітаємо з професійним святом.

Image title


Перемога у Всеукраїнському лісівничому конкурсі 

Image title

У рамках проведення заходів лісівничого тижня Державне агентство лісових ресурсів України провело конкурс малюнків серед учнівської молоді в областях, який проходив у декілька етапів. Спершу діти надсилали свої малюнки до обласних управлінь лісового та мисливського господарства, де були визначені обласні переможці. Їхні роботи були надіслані до Держлісагентства для визначення переможців на всеукраїнському рівні.

Варто зазначити, що на місцевому рівні організатором конкурсу виступив Національний природний парк «Мале Полісся» на чолі з Хмельницьким обласним Управлінням лісового та мисливського господарства.

Призове третє місце у даному конкурсі виборола учениця Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія» Яцкова Юлія.

11 вересня, під час урочистої церемонії нагородження, яка проходила на базі Укрцентркадриліс, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар нагородив переможців відповідними сертифікатами та цінними подарунками. 

Доповнили альпійську гірку 

Image title

В рамках проведення «лісівничого тижня» працівниками Національного природного парку «Мале Полісся» спільно з керівником та членами Радошівського шкільного лісництва в черговий раз було організовано та проведено доповнення видового складу рослин альпійської гірки.

Спільними зусиллями на альпійській гірці, що на території шкільного дендропарку висадили ряд багаторічних декоративних рослин: ялиця біла, туя західна, ялівець козацький і вейгела прямостояча.

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний адміністрації навчального закладу та членам Радошівського шкільного лісництва за безперервну продуктивну співпрацю.