Всеукраїнська акція «Збережемо первоцвіти» 

УВАГА КОНКУРС!!! 

Image title

«Первоцвіти під охороною» (малюнок, плакат-стінгазета)


Весна! Пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. А найбільше радіємо, коли з-під землі починають з’являтися перші весняні квіти або, як їх точно називають – первоцвітів.

Цвітіння – відповідальна пора в житті рослин і час великої уваги до них людей. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття і разом з тим – джерелом смертельної безпеки для них. Це особливо стосується ранньоквітучих рослин.


З метою залучення школярів до вивчення та охорони первоцвітів, перевірка обізнаності з рослинами Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти» оголошує конкурс малюнків та плакатів-стінгазет в період з 1 березня по 15 березня 2016 року.


До участі в конкурсі запрошуються школярі м. Ізяслав, Ізяславського р-ну, м. Славута, Славутського р-ну, віком від 6 до 17 років.

Умови конкурсу

На конкурс можуть бути представлені:

1. Кращий малюнок (вік конкурсантів 6-12 років): тема: «Захистіть первоцвіти». Малюнок (формат А-3, А-4), техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо). Приймаються тільки індивідуальні роботи.

2. Кращий плакат-стінгазета (вік конкурсантів 12-17 років): тема «Первоцвіти потребують нашого захисту», формат А-1 (лист ватману), з використанням фотоматеріалів та інших ілюстрацій з коментарями. Приймаються тільки колективні роботи.

3. Представлені на конкурс роботи: малюнки, плакати-стінгазети, підписуються з зворотного боку у нижньому лівому куті друкованими літерами, (прізвище, ім'я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням П.І.Б.).


Останній термін подачі конкурсних робіт – 15 березня 2016 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).


Представлені на конкурс роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

дотримання зазначеної тематики та глибина її розкриття;

гармонія та цілісність композиції;

нестандартність та образність;

вміння бачити і передати сюжет;

охайність.


На переможців чекає нагорода!!!


Роботи переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» не повертаються і будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся» (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство»).


Додаткову інформація про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: http://vk.com/public81333590 та

https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/


Тел. (03852) 4-15-36, 0977485206