Всеукраїнська акція «Збережемо первоцвіти» 

Image title

Лекція про первоцвіти в Ізяславському НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука (гімназія)» 

Сьогодні, 3 березня 2016 року співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» завітали до Ізяславського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука (гімназія)», де за сприяння завідуючої Ізяславським РМК – Румянцевої Олени В’ячеславівни, для учнів 6 класу прочитали лекцію про первоцвіти нашого краю та, зокрема, Національного природного парку, ознайомили школярів із видами первоцвітів, що занесені до Червоної книги України і які потребують охорони.

Учнів проінформували щодо відповідальності за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу занесених до Червоної книги та інших природоохоронних списків, яка передбачена природоохоронним законодавством України.


Також з метою залучення школярів до вивчення та охорони первоцвітів у ЗОШ №5 м. Ізяслава Національним парком «Мале Полісся» оголошено конкур малюнків та плакатів-стінгазет «Первоцвіт під охороною».

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний адміністрації Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука (гімназія)» за співпрацю.