Щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 

Image title

УВАГА КОНКУРС!!! на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс» 

Ліс – одвічна симфонія природи, її храм. Ліс – це особливий, безкінечно добрий, безкінечно щедрий організм, який нічого не просить для підтримки свого існування, навпаки, він бере під захист всі живі істоти.

Ліс – це життя самої планети. Вабить вiн до себе в будь-яку пору року. I ранньої весни, коли на ледь звільнених від снігу проталинах прокидається сон-трава, а пробудженi берези ронять на землю свої першi сльози. Та й в зенiтi літа, стомлені від тривалих походів, мандрiвники знаходять пiд його крилатими шатами притулок вiд спеки. I восени, коли в нескінченних килимах вересу ховаються вiд ока любителiв тихої охоти боровики, а в сизих низинах виставляють напоказ свої червонi шапочки красенi пiдосичники.

При вимомi слова ЛIС у пам'ятi неодмiнно акумулюється поняття про сукупнiсть рiзних дерев i цiлих їх груп. А з назвою окремого дерева уявляється i значення лiсу в життi людини.

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, в тому числі до лісів, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» оголошує конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс» 21 березня по 8 квітня 2016 року.

До участі в конкурсі запрошуються школярі м. Ізяслав, Ізяславського р-ну, м. Славута, Славутського р-ну.

Умови конкурсу

На конкурс можуть бути представлені:

1. Кращий малюнок на тему: «Людина і ліс». Малюнок (формат А-3, А-4), техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо).

2. Кращий твір на тему «Людина і ліс». Твори (формат А-4) мають бути написані авторами від руки.

3. Представлені на конкурс роботи: малюнки, твори, підписуються з зворотного боку друкованими літерами, (прізвище, ім'я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням П.І.Б.).

Останній термін подачі конкурсних робіт – 8 квітня 2016 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство», 2-й поверх) або надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Представлені на конкурс роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

Малюнки:

дотримання зазначеної тематики та глибина її розкриття;

гармонія та цілісність композиції;

нестандартність та образність;

вміння бачити і передати сюжет;

охайність.

Твори:

  • – дотримання зазначеної тематики та глибина її розкриття;
  • – твір має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему;
  • – охайність.

На переможців чекає нагорода!!!

Роботи переможців конкурсу на кращий твір та на кращий малюнок за темою «Людина і ліс» не повертаються і будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся».

Додаткову інформація про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: http://vk.com/public81333590 та https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

Тел. (03852) 4-15-36, 0977485206


Додаток

до наказу Держлісагентства України

від _11_березня 2013 року № 47Положення

про проведення щорічної Акції

Державного агентства лісових ресурсів України

«Майбутнє лісу у твоїх руках»


Мета Акції

Виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.


Умови та порядок проведення Акції

Головний захід – садіння дерев, проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, центральних, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації.


Терміни проведення Акції

Початок: з 21 березня, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції A/RES/67/200 як Міжнародний день лісів. Закінчення: День Довкілля, який щороку проводиться в Україні в третю суботу квітня. Залежно від погодних умов строки проведення головного заходу Акції в окремих регіонах можуть бути змінені.

Організатори Акції

Організаторами Акції є Державне агентство лісових ресурсів України, Рескомліс АР Крим, територіальні органи Держлісагентства України, підприємства, установи та організації галузі за підтримки Міністерства освіти і науки України, Товариства лісівників України (за згодою), ЦК Профспілки працівників лісового господарства (за згодою).


Учасники Акції

Учасниками Акції є учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, громадськості, органів влади, засобів масової інформації.


Інші заходи Акції

В рамках Акції організатори на місцевому та регіональному рівнях серед учнівської та студентської молоді, громадськості, представників цільових груп ініціюють та проводять конкурсні заходи (конкурси, вікторини тощо) за тематикою, що відповідає меті Акції.

Рішення про нагородження переможців цих заходів приймають їх організатори.

Крім проведення конкурсних заходів, враховуючи ознайомче та пізнавальне спрямування Акції, поряд з Головним заходом, організатори проводять прес-конференції, круглі столи, екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо.

З метою участі Держлісагентства України у відзначенні 21 березня Міжнародного дня лісів проводяться масові заходи, акції, уроки знань про ліси, профорієнтаційні заходи тощо, спрямовані на розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорону та захист лісів.

Інформаційне забезпечення Акції здійснюється відповідними структурними підрозділами та прес-службами Держлісагентства України, Рескомлісу АР Крим, територіальних органів, підприємств, установ та організації галузі.