Спільний українсько-білоруський семінар 

Image title

2 червня 2016 року у місті Сарни відбувся спільний українсько-білоруський науково-практичний семінар на тему «Сучасний стан та збереження лелеки чорного на Поліссі».

Семінар був присвячений 10-річчю досліджень лелеки чорного (Червона книга України, Бернський, Боннський і Вашингтонський охоронні списки) в Україні, за підтримки фонду «Сісоnіа» (Ліхтенштейн).

В роботі семінару взяли участь науковці Рівненського природного заповідника, Державного природознавчого музею НАН України, Науково-практичного центра НАН Білорусі по біоресурсам,  Західноукраїнського орнітологічного товариства, співробітники   національних природних парків регіону, а також співробітники НПП «Мале Полісся».

На семінарі було представлено фотовиставку досліджень лелеки чорного у Рівненському природному заповіднику, також багато доповідей з презентаціями стосовно сучасного стану лелеки чорного в Україні, кільцювання тварин як спосіб дослідження, особливості гніздування лелеки чорного в умовах Полісся, були висвітлені основні результати, а також досвід України та Республіки Білорусь у дослідженні та охороні лелеки чорного.