Участь НПП «Мале Полісся» та Радошівського учнівського лісництва у молодіжному етнофестивалі «Новомалинська Любава»

Image title

28-31 липня на території с. Новомалин Острозького району Рівненської області відбувся молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава», в якому взяли участь співробітники НПП «Мале Полісся»: директор – Сасюк Андрій Володимирович, старший науковий співробітник – Белінська Марина Миколаївна та команда «Едельвейс», що складалася із членів Радошівського шкільного учнівського лісництва: Кучерук Зоряна, Мельник Вадим, Личик Роман, Семенюк Ігор, Веретюк Олександра і керівник команди, вчитель біології Радошівської ЗОШ – Придачук Любов Олексіївна.

Організаторами заходу виступили: Острозька РДА, Острозька районна рада, Управління культури та туризму Рівненської ОДА, НПП «Дермансько-Острозький», Новомалинська сільська рада та інші.

У фестивалі «Новомалинська Любава» взяли участь десять команд-учасниць «Проектного табору» із Рівненщини, Волині, Хмельниччини та учасники сімейної програми «Боброва сім’я».

Протягом чотирьох фестивальних днів усі команди, учасники, гості, волонтери брали активну участь у: різноманітних майстер-класах; змаганнях «Козацька забава»; переглядали короткометражні фільми; подорожували екологічною стежкою «Заплавою річки Збитинка» Національного природного парку «Дермансько-Острозький», де познайомилися з природою Волино-Поділля і були присутніми на встановленні штучних гніздівель для птахів співробітниками НПП «Дермансько-Острозький»; оглянули виставки майстрів і народних умільців та ярмарку; побували на цікавій концертно-розважальній програмі етнофестивалю; взяли участь в пішій екскурсії по старовинному місту Острог.

Також співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» розповіли командам «Проектного табору» про НПП «Мале Полісся», його територію, природні особливості та багатства, про діяльність колективу НПП.

НПП «Мале Полісся» та команда «Едельвейс» Радошівського учнівського лісництва щиро вдячні організаторам за запрошення та за цікаву програму етнофесту «Новомалинська Любава», всім учасникам – за цікаво, весело і з користю проведений час та бажаємо усім творчих успіхів й наснаги.