Колектив НПП «Мале Полісся» вітає зі Днем знань

Image title

День знань – завжди особливо урочистий і хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам, студентам, педагогам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Сьогодні співробітники НПП «Мале Полісся»: головний лісничий – Більовський О.А. та старший науковий співробітник – Белінська М.М. завітали на Свято знань у Радошівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де привітали першокласників, педагогічний колектив, учнів школи, батьків, членів Радошівського шкільного учнівського лісництва та всіх гостей із Днем знань.

Також користуючись нагодою для команди «Едельвейс», що складалася із членів учнівського лісництва – учасників етнофестивалю «Новомалинська Любава» вручили грамоти від оргкомітету за активну участь у фестивалі.

Ще раз щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності та бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів та всім нам мирного неба над головою.