Участь НПП «Мале Полісся» у семінарі «Імплементація пташиної директиви Європейського Союзу» та у ХІ Міжнародній науковій конференції Західноукраїнського орнітологічного товариства

Image title

Протягом 19-21 жовтня 2016 року старший науковий співробітник НПП «Мале Полісся» – Белінська Марина Миколаївна взяла участь у семінарі «Імплементація пташиної директиви Європейського Союзу» та у ХІ Міжнародній науковій конференції Західноукраїнського орнітологічного товариства «Регіональна орнітофауністика: історія, сучасний стан та актуальність», що присвячена 100-річчю з дня народження Михайла Анатолійовича Воїнственського, де презентувала Національний природний парк «Мале Полісся» та його діяльність. Дані заходи проходили на базі НПП «Сколівські Бескиди».

Організаторами заходів були: Західноукраїнське орнітологічне товариство, Міністерство екології та природних ресурсів України, НПП «Сколівські Бескиди», Державний природознавчий музей НАН України, Проект ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», Ciconia Transnationales Storchenprojekt Europa-Africa та інші.

У семінарі та конференції взяли участь провідні науковці-орнітологи України, представники Мінприроди та установ природно-заповідного фонду України. Під час даних заходів були обговорені питання із дослідження птахів в минулому та сучасні актуальні питання орнітології в України.

Також організаторами проведений тренінг із впровадження Пташиної директиви та її зв'язок з Natura 2000 (SPA) і Смарагдовою мережею та круглий стіл «Чорний лелека в Україні – 10 років досліджень: результати та перспективи»

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний для організаторів за запрошення та за цікаву програму заходів, всім учасникам – за цікаво, весело і з користю проведений час та бажаємо усім нових наукових звершень і здобутків.