НПП «Мале Полісся» взяв участь у конференції «Подільські читання»

Image title

4-5 листопада директор НПП «Мале Полісся» – Сасюк Андрій Володимирович та старший науковий співробітник НПП «Мале Полісся» – Белінська Марина Миколаївна взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Подільські читання: унікальні об’єкти природи і суспільства сфери Поділля; регіональні особливості інтеграції економічних і соціальних напрямків їх розвитку як умова ефективного збереження», яка була присвячена 100-річчю від народження Доброчаєвої Дарини Микитівни та проходила на базі Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та НПП «Подільські Товтри» (м. Камʼянець-Подільський).

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, природничий факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, НПП «Подільські Товтри», Товариство подільський природодослідників і природолюбів.

В ході роботи конференції під час пленарного засідання були заслухані вітання від організаторів та гостей. Також під час секційних засідань заслухані наукові доповіді учасників науково-практичної конференції. Співробітники НПП «Мале Полісся» виступили із доповіддю на тему: «Сучасні напрямки діяльності Національного природного парку «Мале Полісся»».

Організатори конференції для учасників також організували екскурсію «Старий вечірній Кам’янець» та виїзний науково-практичний семінар «Унікальні об’єкти Поділля. Ефективне використання як умова збереження (на прикладі Китайгородського відслонення)».

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний для організаторів Міжнародної науково-практичної конференції «Подільські читання» за запрошення й за цікаву програму заходів, всім учасникам – за цікаво і з користю проведений час та бажаємо усім нових наукових звершень і здобутків.