Проведено еколого-освітній захід «Менше сміття – краще життя»

Image title

Щорічно 15 листопада в ряді країн відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки сміття.

            Головне завдання вторинної обробки – вирішення проблеми обмеженості ресурсів, зниження вартості готової продукції за рахунок використання більш дешевої сировини і боротьба із забрудненням навколишнього середовища.

         Свою історію це свято веде з 1997 року, коли жителі США вперше відзначили America Recycles Day (що можна перевести як «День, коли Америка переробляє відходи»), який проводився екологами з метою заохочення американців, які здають відходи у вторинну переробку і купують продукцію, зроблену з вторинної сировини. З роками це свято стало проводиться і в інших країнах в тому числі в Україні.

Саме з нагоди відзначення Всесвітнього дня рециклінгу 16 жовтня 2016 року провідний  інженер з екологічної освіти  Національного природного парку «Мале Полісся» Кратасюк Н.В. провела для школярів Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія еколого-освітній захід на тему «Менше сміття – краще життя».

Основна мета проведеного заходу: привернути увагу підростаючого покоління до проблеми побутових відходів та шляхів запобігання їх утворення; розповісти, які типи відходів бувають і наголосити на необхідності їх сортування, а також разом із дітьми розглянути найефективніші способи зменшення кількості сміття у нашому житті.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за співпрацю адміністрації та педагогічниму колективу Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія.