Координаційна нарада з проблемних питань збереження ВБУ

Image title

2 лютого 2017 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь на базі національного природного парку «Подільські Товтри» відбулася координаційна нарада з проблемних питань збереження водно-болотних угідь.

У нараді взяли участь адміністрація та співробітники НПП «Подільські Товтри», працівники НПП «Галицький», НПП Дністровський каньйон», НПП «Хотинський». У нараді також взяли участь співробітники НПП «Мале Полісся»: старший науковий співробітник – Белінська М.М. та фахівець з екологічної освіти – Кратасюк Н.В.

Координаційну нараду розпочав вітальним словом директор НПП «Подільські Товтри» Полудняк А.О. та побажав учасникам і гостям плідної співпраці. Під час наради старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук – Горбняк Л.Т. та провідний фахівець з екологічної освіти – Одукалець І.О. виступили із доповіддю «Водно-болотні угіддя – наш природний захист від стихійних лих».

Любінська Л.Г., доктор біологічних наук, завідувач кафедри біології та методики її викладання К-ПНУ імені Івана Огієнка представила доповідь на тему «Сучасні особливості стану ВБУ національного природного парку «Подільські Товтри», а старший науковий співробітник – Дребет М.В. представив доповідь за темою «Малі ГЕС на території НПП «Подільські Товтри». За результатами координаційної наради прийнята резолюція.

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний за запрошення та організацію наради і за можливість перейняти досвід діяльності установи ПЗФ.