Візит до Ізяславської ЗОШ І-ІІ ступенів №4 імені В.Кобернюка

Image title

23.02. 2017 року працівники Національного природного парку «Мале Полісся», старший науковий співробітник М.М. Белінська та фахівець з екологічної освіти Н.В. Кратасюк, провели ознайомче заняття про Парк з учнями 6, 7 і 9 класів Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 імені В.Кобернюка.

В ході заняття вихованці навчального закладу ознайомилися з історією становлення Парку, його основними завданнями, флорою, фауною, червонокнижними видами рослин та тварин, а також з особливостями  об’єктів природно-заповідного фонду та з головними напрямками діяльності Національного природного парку «Мале Полісся».

Крім того, для школярів було оголошено інформацію про конкурс «Первоцвіти під охороною» на кращий малюнок та кращий плакат-стінгазету, що проводиться Парком в період з 01.03. по 15.03. 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти».

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний адміністрації Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 імені В.Кобернюка за допомогу в організації даної зустрічі.