Проведено захід до Всесвітнього дня дикої природи

Image title

Всесвітній день дикої природи – це день покликаний нагадати кожному з нас про необхідність активізації боротьби зі злочинами проти дикої природи та вкотре підкреслили цінність для людства природи та усіх її мешканців

З метою привернення уваги до цінності дикої природи та її різноманітного значення, а також виховання дбайливого ставлення до представників флори і фауни як нашого краю, так і всього світу, 3 березня 2017 року фахівець з екологічної освіти Кратасюк Н.В. спільно із вчителем географії Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія" Ящук Т.В. провели інформаційно-пізнавальне заняття для учнів 6 класу. В ході даного заняття школярі дізналися про історію виникнення свята, Всесвітнього дня дикої природи, ознайомились із значенням та головними завданнями Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори (CITES). На останок, вихованцям НВК було продемонстровано науково-популярний фільм «Дика природа Європи».

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за допомогу у проведенні заходу вихованцям і адміністрації Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія", а також вчителю інформатики Задворному О.К. за технічну підтримку.