Етнофестиваль «Новомалинська Любава» - 2017

Image title

4-7 серпня 2017 року команда «Подоляни» Радошівського шкільного учнівського лісництва НПП «Мале Полісся» знову взяла участь у молодіжному етнофестивалі «Новомалинська Любава», що проводився Острозькою РДА, Острозькою районною радою, Новомалинською сільською радою, НПП «Дермансько-Острозький», ГО «Ліга острозького самоврядування» на території с. Межиріч та с. Новомалин (Острозький р-н, Рівненська обл.) з метою утвердження духовних, морально-етичних та естетичних цінностей українського народу, виховання в дітей і молоді любові до сім’ї, роду та держави, пропагування здорового способу життя, змістовного активного відпочинку, дбайливого ставлення до довкілля, залучення молоді до вирішення проблем територіальних громад у проектний спосіб.

Команда юних лісівників «Подоляни» у Проектному таборі представила свій проект «Фестиваль обрядів та звичаїв Подільського краю», який має бажання реалізовувати спільно із громадою с. Радошівка Ізяславського району.

Протягом фестивальних днів вихованці шкільного лісництва мали можливість брати активну участь у заходах, які були заплановані організаторами: у цікавих квестах; майстер-класах; екскурсії по території НПП «Дермансько-Острозький; удосконалили свої навички із спортивного туризму; а також відпочивали під час вечірніх тематичних ватр та на етнодискотеках.

Команда юних лісівників Радошівського шкільного лісництва «Подоляни» щиро дякує організаторам за участь у фестивалі «Новомалинська Любава» та всім учасникам –  за чудово і цікаво проведені фестивальні дні.

НПП «Мале Полісся» також висловлює щиру подяку для організаторів етнофестивалю «Новомалинська Любва» за можливість участі у фестивалі дітей із Хмельниччини (вихованців Радошівського шкільного лісництва та учнівського лісництва Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 ДП «Шепетівське лісове господарство»).