Проведено захід до Всесвітнього дня охорони місць існування 

Image title

Людина своєю діяльністю все  інтенсивніше впливає на природу, змінюючи її. З кожним роком у світі все більше територій переходять в розряд сільгоспугідь, пасовищ, піддаються змінам у зв'язку із зростанням міст, видобутком корисних копалин, будівництвом заводів й інших об'єктів народного господарства. Це призводить до того, що суттєво змінюються, а то й цілком знищуються, місця існування чисельних популяцій рослин і тварин

Всесвітній день охорони місць існування - це день покликаний нагадати кожному з нас про необхідність захисту не тільки флори й фауни, а, в першу чергу, середовища їх існування.

З ціллю привернення уваги та популяризації екогічних дат, до Всесвітнього дня охорони місць існування 06 жовтня 2017 року фахівць з екологічної освіти Лукащук Ю.О провів інформаційно-тематичну лекцію «Захисти навколишнє середовище»  для учнів Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Метою лекції стало виховання дбайливого й ціннісного ставлення до навколишнього середовища як нашого краю, так і всього світу. В ході даного заняття школярі отримали відомості про історію виникнення свята, ознайомились із головними проблемами місць існування флори та фауни й спільними зусиллями знайшли можливі шляхи оптимізації стану навколишнього середовища.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за допомогу у проведенні заходу вихованцям і адміністрації Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.