Круглий стіл «Екологічні проблеми Хмельницької області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку» 

Image title

11 жовтня цього року наукові співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» Кратасюк Н.В. та Белінська М.М. були учасниками засідання круглого столу «Екологічні проблеми Хмельницької області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку», яке було проведено на базі Хмельницької ОДА. Організатором даного заходу була Всеукраїнська екологічна ліга (керівник Тимочко Т.В.).

У засіданні круглого столу взяли участь представники обласної ради, виконавчої влади, представники управлінь та відомств, науковці установ природно-заповідного фонду, вищих навчальних закладів, осередків екологічної ліги Хмельниччини. Під час засідання розглянуті та обговорені надзвичайно важливі екологічні проблеми нашої області.

На завершення круглого столу учасниками були надані пропозиції до Резолюції, що буде згодом доопрацьована і надіслана відповідним органам влади та відомствам.

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний для Всеукраїнської екологічної ліги за запрошення та можливість долучитися до вирішення гострих екологічних проблем Хмельниччини.