ХІ обласна дитяча науково-практична конференція 

Image title

Вчора, 18 жовтня, провідний науковий співробітник Національного природного парку «Мале Полісся» – Белінська М.М., в якості наукового консультанта, взяла участь у ХІ обласній дитячій науково-практичній конференції з питань виконання школярами Хмельниччини дитячих науково-дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства. Даний захід відбувся на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Хмельницький).

Директор Хмельницького ЕНЦУМу – Климчук В.В. відкрив конференцію та привітав юних науковців-природодослідників, їх керівників і усіх присутніх й побажав плідної та результативної роботи. У ході роботи конференції працювали дві секції: «Лісового та сільського господарства» і «Екології, біології та біохімії», у яких школярі загальноосвітніх й позашкільних навчальних закладів представляли свої наукові роботи. У роботі даної конференції взяв участь також член Радошівського шкільного лісництва НПП «Мале Полісся» – учень 9 класу – Семенюк Ігор.

За підсумками науково-практичної конференції усі учасники-доповідачі були нагороджені грамотами та подяками за творчий підхід до виконання завдань дослідження та змістовну презентацію її результатів.

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний Хмельницькому ОЕНЦУМу за запрошення та участь у роботі конференції.