Шановні друзі! Конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей» підійшов до свого завершення.  

Image title

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності усім учасникам даного конкурсу, котрі прийняли в ньому активну участь.

Нагадаємо, що конкурс тривав у період, з 11.09.2017 по 03.11.2017р. За цей час у ньому взяли участь 253 учнів й учнівських колективи (92 – вихованців освітніх закладів Ізяславщини, 161 - Славутччини), котрі в загальному надіслали до Парку 326 робіт (відповідно – 126 і 200 робіт).

В Ізяславському районі взяли участь такі навчальні заклади: Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ріпківський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок", Теліжинецька ЗОШ І - ІІ ступенів, Клубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Борисівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок", Кунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ізяславський НВК "Загальноосвітня школа I ступеня-дитячий ясла-садок №7", Михнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, М'якотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мокрецький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дитячий садок", Сахнівецький ДНЗ «Дзвіночок»,  Філія Ізяславського НВК №5 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. О.П. Онищука, гімназія Васьковецький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий - садок», Христівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ліщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Щуровецький НВК «ЗОШ І ступенів-дитячий садок», Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Мислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У Славутському районі взяли участь такі навчальні заклади: Дяківська філія Опорного закладу Мирутинський НВК, Лисиченський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня шкала І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Ганнопільський  НВК «дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа» І-ІІІ ступенів, Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, Іванівський НВК «дошкільний навчальний заклад – школа І-ІІІ ступенів» імені Героя Радянського Союзу А.З. Одухи, НВК «Дошкільний навчальний заклад – Загальноосвіній навчальний заклад І ступеня», Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5, Жуківський НВК, Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Славутський ЕНЦум, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, Лисиченський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня шкала І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Полянський НВК, Великоснятинський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Варварівський НВК «дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Хоровецький НВК «дошкільний заклад, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.», Манятинська філія Опорного закладу-Малоправутинський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад -  І-ІІ ступенів», ЗОШ №3, Перемишельський НВК, НВК «Дошкільнийнавчальний заклад – загальноосвітній заклад І ступеня, гімназія», «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»», Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, Губелецький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – школа І-ІІ ступенів», Опорний заклад - Горицький НВК.

Роботи, що надійшли, було поділено на наступні категорії по таких номінаціях:

  • номінація «Малюнок та плакат»

номінація «Композиція та аплікація»

  • номінація «Фотошедевр»
  • У рамках проведеного конкурсу переможцями стали:

Ізяслвський район

  • Номінація «Малюнок та плакат»
  • Ткачук Катерина – 8 клас  
  • Борисівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»
  • Керівник: Лисак Наталія Володимирівна
  • Новицький Андрій – 7 клас
  • Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1         
  • Керівник: Ставнійчук Г.В.
  • Павлюк Ганна – 5 клас
  • Ріпківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»          
  • Керівник: Міщук Н.Г.

Номінація «Композиція та аплікація»

  • Сінча Сніжана – 4 клас
  • Борисівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»       
  • Керівник: Сімора Ольга Миколаївна
  • Колективна робота Сахнівецького ДНЗ «Дзвіночок»

                        Керівники: Рафалюк Ю.В., Глінщікова О.М

  • Кондратьєв Дмитро – 4 клас
  • Філія Ізяславського НВК №5 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. О.П. Онищука, гімназія Васьковецький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий - садок»   
  • Керівник: Іванова Ж.В.

Номінація «Фотошедевр»

  • Довбиш Вадим – 10 клас
  • Мислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Керівник: Довбиш Іван Анатолійович
  • Дзюбрін Денис – 11 клас
  • Клубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів      
  • Керівник: Якубовський Іван Володимирович
  • Камінський Володимир – 11 клас
  • Христівська ЗОШ І-ІІІ ступенів    
  • Керівник: Паламарчук Т.А.

Славутський район

  • Номінація «Малюнок та плакат»
  • Фоменко Крістіна – 9 клас
  • Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1         
  • Керівник: Муляр Олена
  • Ліскова Софія – 6 клас
  • НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5  
  • Керівник: Гудзенко Тетяна Миколаївна
  • Нетикша Максим – 2 клас
  • «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»»  
  • Керівник: Міненко тетяна Іванівна
  • Кухровська Владислава – 7 клас
  • НВК «Дошкільнийнавчальний заклад – загальноосвітній заклад І ступеня, гімназія»   
  • Керівник: Коробчук Ірина Василівна
  • Касянчук Катерина – 7 клас
  • Полянський дошкільний навчальний заклад школа І-ІІ ст..     
  • Керівник: Бондарчук Ірина Михайлівна

Номінація «Композиція та аплікація»

  • Мовчанюк Марія – 4 клас
  • НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст..»      
  • Керівник: Васильківська Г.П.
  • Зальвовський Захар – 1 клас
  • Дяківська філія Опорного закладу-Мирутинський НВК           
  • Керівник: Зальвовська Леся Сергіївна
  • Польовий Даніл, Власюк Віктор – 3
  • Ганнопільський  НВК «дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа» І-ІІІ ступенів     
  • Керівник: Матвійчук Тетяна Анатоліївна

Номінація «Фотошедевр»

  • Котик Тетяна – 6 клас
  • Жуківський НВК     
  • Керівник: Тончук Василь Іванович
  • Андрушко Валерій – 9 клас
  • Славутська ЗОШ №3          
  • Керівник: Степанюк Валентина Федорівна
  • Мирончук Іванна – 9 клас
  • Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»»    
  • Керівник: Труфанова Ольга Іванівна

НПП «Мале Полісся» ще раз висловлює всім учасникам слова найщирішої подяки за участь у конкурсі, дякуємо за Ваші старання й наполегливість і бажаємо надалі успіхів та великих здобутків у всіх звершеннях.

Усі учасники конкурсу та переможці будуть нагороджені заохочувальними призами, подяками й грамотами від Національного природного парку «Мале Полісся».