Урочисто відкрили екостежку «Перлина Славутчини»

Image title

13 листопада на території гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро» відбулось святкове відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини».

В урочистому відкритті взяли участь: народний депутат України – Мацола Р.М. разом із помічниками Костик Л.С. та Васильєвою Л.Ю.; т.в.о. першого заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства – Золотий П.С. разом із начальником відділу лісового та мисливського господарства – Самсоновим В.В.; представники ДП «Шепетівське лісове господарство»: директор – Сасюк В.М., головний    лісничий – Заблоцький О.В.; представники ДП «Славутське лісове господарство»: директор – Сапожнік В.В., головний лісничий – Грубой Л.Д.; голова Славутської РДА – Маршук Б.П., голова Славутської районної ради – Радзивілюк Л.А., голова Крупецької сільської ради – Михайлюк В. А., а також учні та вчителі Крупецького НВК.

Дану екологічну стежку було створено з метою проведення навчально-освітньої, пропагандистської роботи з питань екологічного виховання, охорони природи та навколишнього середовища, а також для виховання екологічно-грамотної культури поведінки, екологічної свідомості у підростаючого покоління в природному середовищі. Екостежка розрахована на учнів шкіл регіону, студентів, педагогів, вихователів, а також інші категорії відпочиваючих.

На кільцевому маршруті, протяжністю 3,8 км, облаштовано 11 оглядових зупинок, на яких екскурсанти матимуть змогу ближче познайомитись із унікальністю флори, фауни та ландшафтного різноманіття даної території. Крім того, відвідавши екологічну стежку «Перлина Славутчини», всі бажаючі зможуть повною мірою оцінити місцеву красу і мальовничість та отримати насолоду від спілкування з природою.

Новостворена екологічна стежка є спільною працею колективу Національного природного парку «Мале Полісся» за фінансової підтримки Громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Проект екостежки було втілено в життя також за сприяння Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП «Шепетівське лісове господарство» та ДП «Славутське лісове господарство», за що Парк висловлює щирі слова вдячності.