Водно-болотні угіддя – майбутнє нашої планети 

Image title

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення. Мета її – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних й національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу.

З метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь 31 січня 2018 року відділом екологічної освіти та рекреації Національного природнього парку «Мале Полісся» було проведено захід на базі Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука. Захід пройшов під девізом «Водно – болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».

Школярам та членами учнівського шкільного лісництва «Юні лісівники» фахівцем з екоосвіти Лукащуком Ю.О. було проведено тематичний відео-урок з елементами бесіди в якій розповідалося про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного розмаїття, охорони зникаючих видів птахів та рослин, збереження місцевих видів риб.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за допомогу у проведенні заходу шкільному учнівському лісництву «Юні лісівники», вихованцям й адміністрації Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука.