У малополіському регіоні проведено профорієнтаційну роботу 


Image title

У період з 7 по 9 лютого 2018 року декан природничого факультету Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – Матвєєв Микола Дмитрович та заступник декана з наукової роботи – Тарасенко Мар’ян Олексійович провели профорієнтаційну роботу серед учнів 10-х та 11-х класів навчальних закладів, які знаходяться на території Національного природного парку «Мале Полісся», або межують з нею, зокрема у м. Ізяслав, м. Славута та районах.

Для майбутніх абітурієнтів регіону представниками Університету були проведені ознайомчі бесіди про особливості навчання у К-ПНУ імені Івана Огієнка, зокрема на природничому факультеті. Особлива увага була акцентована на особливостях вступної кампанії 2018 року а також на проведенні Всеукраїнських олімпіад із фізико-математичних та природничих дисциплін.

НПП «Мале Полісся» висловлює щирі слова вдячності за тісну співпрацю та поширення природоохоронних знань серед учнівської молоді представникам природничого факультету Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.