СПІВПРАЦЯ НПП «МАЛЕ ПОЛІССЯ» І НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ  

Image title

У період з 29.01.2018 по 09.02.2018 року на базі Національного природного парку «Мале Полісся» переддипломну практику проходила студентка ІV-го курсу кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Національного університету водного господарства та природокористування Кузьмук Яна Василівна.

Очільником практики була Бухта Алла Антонівна - керівник переддипломної практики навчального відділу Національного університету водного господарства та природокористування. Керівник практики від НПП «Мале Полісся» - провідний науковий співробітник Белінська Марина Миколаївна.

Під час проходження практики студентка ознайомилась із нормативно-правовою базою Парку, його природоохоронною структурою та основними напрямками роботи. Працювала із методичною літературою, картографічними матеріалами Парку, з літописами природи НПП «Мале Полісся» та методичними рекомендаціями щодо розроблення екологічних стежок. Ознайомилась із екологічною стежиною – «Перлина Славутчини», що знаходиться на території НПП «Мале Полісся».

На основі вивченої екологічної стежки студентка розробила та представила проект власної - «Голуба перлина», протяжністю в 2,5 км. Представлений проект стежини знаходиться на правому березі найбільшого озера із каскаду Голубих озер, що на території НПП «Мале Полісся» у Славутському районі і має на своєму маршруті 10 оглядово-інформаційних зупинок.

За період проходження практики Кузьмук Я.В. проявила себе як сумлінна, відповідальна, цілеспрямована студентка. Під час практики набула навичок роботи з технічною і методичною документацією та картографічними матеріалами.

Показала глибокі ґрунтовні знання з фактичного матеріалу, які було вміло використано та подано на різних етапах практики.

Всю доручену роботу виконувала старанно і своєчасно. За період практики затверджену програму виконала у повному обсязі.

НПП «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності Національному університету водного господарства та природокористування за плідну співпрацю та чекає на її продовження в майбутньому.