Обласний семінар «Організація участі учнів і юннатів закладів освіти області в масових еколого-натуралістичних заходах» 

Image title

28.02. 2018 року на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся семінар «Організація участі учнів і юннатів закладів освіти області в масових еколого-натуралістичних заходах», приурочений 100-річчю позашкільної освіти України».

У роботі семінару взяли участь: директор Климчук В.В. та співробітники Хмельницького ОЕНЦУМу, представники Хмельницького обласного ІППО (Мирна Л.А., Скрипник С.В.), Хмельницького національного університету (Юглічек Л.С., Ганзюк А.Я.), Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА (Шибецька В.О.), Хмельницького обласного краєзнавчого музею (Мальована Н.Є.), методисти районних відділів, міських управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад та інші. Національний природний парк «Мале Полісся» також було запрошено долучитися до роботи семінару.

Від НПП «Мале Полісся» взяла участь у роботі Белінська М.М. та представила доповідь на тему «Організація та проведення екоосвітніх заходів НПП «Мале Полісся» із залученням учнівської молоді». У ході доповіді розповіла про напрямки діяльності НПП «Мале Полісся», про особливості організації та проведення співробітниками парку природоохоронних, еколого-освітніх заходів із залученням учнівської молоді регіону.

НПП «Мале Полісся» щиро вдячний організаторам за запрошення, за можливість перейняти досвід передових педагогів-природничників Хмельниччини та поділитися досвідом і здобутками парку.