Всесвітній день мігруючих птахів. 

Image title

Люди так звикають до присутності птахів у своєму житті, що не помічають проблем пташиного царства, а часто і самі стають винуватцями цих негараздів. За невеликий історичний проміжок часу, людство недбалими і нерозумними вчинками спричинило вимирання багатьох видів птахів по всьому світу. Починаючи з ХVІІ століття на Землі зникло більше ста видів птахів. В наш час значна кількість видів знаходиться на межі вимирання.

Щороку в другу суботу травня світ відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. Цьогорічне відзначення проходитиме під егідою офіційного об’єднання двох найбільших у світі кампаній Всесвітнього дня мігруючих птахів (WMBD) та Міжнародного дня мігруючих птахів (IMBD).

Національний природний парк «Мале Полісся» також долучається до заходів охорони, збереження та відтворення птахів.

Так, старший науковий співробітник Мнюх О.В. й фахівець з екологічної освіти Лукащук Ю.О. з метою розширення та примноження знань про орнітофауну провели інформаційно-пізнавальне заняття під лозунгом „Об’єднання наших голосів для збереження птахів” для учнів 7-х класів  Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м.Славута.

Діти отримали важливу та цікаву інформацію з питання охорони птахів, сприяння збільшенню чисельності та розширення ареалу проживання зникаючих видів птахів. Спільно дійшли висновку, питання щодо охорони орнітофауни наразі дуже актуальне для всіх держав світу.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності за бажання до активної співпраці й допомогу в організації заходу адміністрації  закладу, педагогічному колективу й учням Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м.Славута.