Проведено чергове засідання НТР НПП «Мале Полісся» 

Image title

Сьогодні відбулося чергове засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Мале Полісся». Засідання НТР було проведено за участі начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства – Пешка Петра Степановича, заступника начальника управління – начальника відділу використання лісосировинних ресурсів – Безноска Юрія Леонідовича, директора ДП «Шепетівське лісове господарство» – Сасюка Володимира Михайловича, директора ДП «Славутське лісове господарство» – Сапожніка Віктора Вікторовича, директора ДП «Ізяславське лісове господарство» – Курельчука Петра Івановича та членів НТР НПП «Мале Полісся».

Засідання було проведено в адмінприміщенні державного підприємства «Шепетівське лісове господарство».

На засіданні НТР НПП «Мале Полісся» були розглянуті наступні питання:

1. Організація території, стан передачі земель від інших землекористувачів. Проект землеустрою з організації та встановлення меж території НПП.


2. Погодження проектованих на 2018 рік обсягів лісогосподарських робіт та санітарно-оздоровчих заходів в межах території НПП.

3. Стан підготовки третього тому Літопису природи НПП за 2017 рік. Погодження його випуску.

4. Стан підготовки до проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Досвід та перспективи розвитку об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини» до 5-ї річниці Національного природного парку «Мале Полісся».

5. Різне:

- Звіт про роботу НПП «Мале Полісся» за І квартал 2018 року;

- Розгляд питання всихання соснових насаджень на території НПП «Мале Полісся»;

- Інформування членів НТР НПП «Мале Полісся» про рішення бюро НТР щодо підготовки Технічного завдання для розробки Проекту організації території національного природного парку «Мале Полісся», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів;

- Погодження випуску збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Досвід та перспективи розвитку об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини, до 5-ї річниці Національного природного парку «Мале Полісся»;

- Розгляд питання щодо отримання лімітів постійними лісокористувачами на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду;

- Розгляд питання доцільності встановлення лімітів для Національного природного парку «Мале Полісся».

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності адміністрації ДП «Шепетівське лісове господарство» за допомогу і можливість проведення науково-технічної ради Парку в своєму адмінприміщенні; усім запрошеним гостям та членам НТР за активну участь у роботі.