Image title

Участь працівників Парку у семінарі «ГІС та заповідні території 2018».  

Ефективна робота установ природно-заповідного фонду України потребує постійного картографічного супроводу, використання даних дистанційного зондування, аналізу даних біорізноманіття, рекреаційного використання та багато іншого.

З метою популяризації ГІС - технологій у природозаповідних установах на базі НПП «Слобожанський» вже шостий рік поспіль проводиться науково-методичний семінар «ГІС та заповідні території». У семінарі який цього року тривав у період з 29 червня по 2липня, взяли участь і працівники парку НПП «Мале Полісся» - Мнюх О.В. та Лукащук Ю.О.

На семінарі всі учасники ділилися своїм досвідом, напрацюваннями та планами на майбутнє з використання ГІС технологій в природозаповідній справі.

Також під час семінару проводилися майстер-класи з використання програмного забезпечення QGis, NextGIS Mobile, Maxent, Formbuilder ArcGIS Onlin та інші, а також із побудови ортофотопланів місцевості за допомогою квадрокоптера DJI Phantom.

Ми дуже вдячні організаторам та ведучим майстер-класів за теплу зустріч та можливість в перейманні такого корисного досвіду.