Колектив НПП «Мале Полісся» вітає з Днем знань! 

Image title

День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

Колектив Національного природного парку «Мале Полісся» щиро вітає усіх школярів, студентів, вчителів, викладачів та працівників навчальних закладів з Днем знань!

Бажаємо усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні.

Співробітники НПП «Мале Полісся»: головний лісничий – Більовський О.А., старший науковий співробітник – Кратасюк Н.В. та фахівець з екологічної освіти – Лукащук Ю.О. завітали на свято першого дзвінка, свято знань, у Радошівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де привітали першокласників, педагогічний колектив, учнів школи, батьків, членів Радошівського шкільного учнівського лісництва та всіх гостей з початком нового навчального року, зі святом – Днем знань!