Чергова екскурсія екостежкою. 

Image title

Екологічна стежка «Перлина Славутччини» Національного природного парку «Мале Полісся» продовжує відкривати свої мальовничі краєвиди відвідвачам.

Для відзначення Всесвітнього дня туризму на терени НПП «Мале Полісся» завітали шепетівчани.

Так, 28 вересня 2018 р. маршрутом екостежки здійснили похід учні 4 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою". Екскурсію проводили фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О та старший науковий співробітник Мнюх О.В.

Екскурсійний похід екостежкою приносить дітям велику користь, адже знайомлячись з природою, особливостями природного ландшафту, діти і дорослі розширюють свій кругозір, практикуються в орієнтуванні. Екологічна стежка дає можливість побачити об'єкт в різні відрізки часу.

Все це сприяє закріпленню і збагаченню мовного матеріалу. У спілкуванні з природою розвивається дитяча допитливість, розширюється кругозір, проявляється інтерес до праці, пробуджується почуття прекрасного. Велике значення для виховання у дітей любові до рідного краю.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний учням та педагогічному колективу Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени Парку, пірнути у його мальовничу й неповторну красу природи та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини».