Участь у Міжнародній науково-практичній конференції  

Image title

«Подільські читання»

9-11 жовтня старший науковий співробітник НПП «Мале Полісся» – Кратасюк Наталія Вікторівна взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Подільські читання. Епоха природничих досліджень Поділля: історія, теорія, практика», яка проходила на базі Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (м. Камʼянець-Подільський).

Цьогоріч організаторами конференції виступили: Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, природничий факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, НПП «Подільські Товтри», а також Товариство подільський природодослідників і природолюбів.

В ході роботи конференції, під час пленарного засідання були заслухані вітання від організаторів та гостей. Під час секційних засідань учасники мали можливість представити свої наукові доповіді за наступними напрямками:  наукові центри Поділля, як основа регіональних та міжнародних досліджень природи; історія та перспективи природничих досліджень; Поділля як об’єкт світової науки; міжнародні проблеми збереження біологічного та ландшафтного різноманіття; дослідження біоти Поділля та суміжних територій; ландшафти та суспільство; екологічні аспекти Поділля та суміжних територій; раритетні об’єкти у формуванні освітніх компетенцій.

Організаторами конференції для учасників також було проведено чимало цікавих та пізнавальних екскурсії.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний організаторам Міжнародної науково-практичної конференції «Подільські читання» за запрошення, чудову організацію та різнопланову програму заходів.