Підвищення кваліфікації 

Image title

18-19 жовтня 2018 року фахівець з екологічної освіти Лукащук Ю.О. прослухав профільні курси підвищення кваліфікації для керівників учнівських лісництв.

Курси проводилися із метою надання, оновлення та вдосконалення знань і вмінь, необхідних для ефективного вирішення завдань з питань лісового господарства під час професійної діяльності посадових осіб та фахівців закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Науковий зміст курсів забезпечили науково-педагогічні працівники НУБіП України.

Програма курсу складається із семи модулів: «Оцінка стану лісів і лісового господарства. Лісова політика», «Адаптивний лісовий менеджмент. Новітні системи планування та організації лісоуправління, в т.ч. на основі IT рішень», «Відтворення лісів та лісове розсадництво», «Охорона і захист лісу», «Побічне лісокористування, екотуризм і мисливське господарство», «Лісова селекція, дендрологія та ботаніка», «Навчально-методичне забезпечення керівника учнівського лісництва».

Добуті нові та вдосконалені знання і навички будуть використовуватися в подальшому, при екологоосвітній роботі у школах та у процесі трудової діяльності на території НПП «Мале Полісся».