Шановні друзі!

Image title

Конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей» підійшов до свого завершення!

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності усім учасникам даного конкурсу, котрі прийняли в ньому активну участь, розкрили свої таланти й продемонстрували любов до природи.

Нагадаємо, що конкурс тривав у період, з 10.09.2017 по 02.11.2018р. За цей час у ньому взяли участь 188 учнів й учнівських колективи (72 – вихованців освітніх закладів Ізяславщини, 109 – Славутччини, 7- Шепетівщинни), котрі в загальному надіслали до Парку 221 робіт.

В Ізяславському районі взяли участь такі навчальні заклади: Шекеринецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок, Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславський НВК №2, Клубівська ЗОШ, Щурівецький НВК, Сахновецький ДНЗ «Дзвіночок», Ізяславський НВК 7, Ізяславська ЗОШІ-ІІ ст. №4 ім.Кобернюка, Мислятинська ЗОШ,Михлянська ЗОШ/вечірні класи, Радошівська ЗОШ, Мокрецький НВК, Сахновецька ЗОШ, Ізяславський НВК №5, Ізяславський ДНЗ№4.

 У Славутському районі взяли участь такі навчальні заклади: Полянська гімназія, Іванівський НВК, Губелецький НВК, Берездівський ліцей, Лисиченський НВК, Цвітоське НВО, Старокривинський НВК, Жуківський НВК, НВК"СЗОШ, ліцей "Успіх" м . Славута, НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст." м . Славута, ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м . Славута, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м . Славута, ДНЗ «СВІТЛЯЧОК» Лисиченський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

Також участь у конкурсі прийняли вихованці Шепетівської ЗОШ №3.

 

Роботи, що надійшли, було поділено на наступні категорії по таких номінаціях:

 номінація «Малюнок та плакат»

 номінація «Композиція та аплікація»

 номінація «Фотошедевр»

При оцінюванні отриманих робіт було враховано наступні критеріїї:

- дотримання зазначеної тематики та глибини її розкриття;

- гармонія та цілісність композиції;

- нестандартність та образність;

- охайність.

За результами роботи конкурсного журі було обрано наступних переможців конкурсу «Природа Малого Полісся очима дітей»:

Ізяславський район та м.Ізяслав

Номінація «Малюнок та плакат»

 Стрельчук Оксана – 8 клас

Михлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів /вечірні класи

Керівник: Гончарук Ольга Володимирівна

 Франковська Анастасія – 7 клас

Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 ім.В.Кобернюка

Керівник: Корзун Жанна Михайлівна

Номінація «Композиція та аплікація»

 Камінський Матвій

Ізяславський дитячий садок №4

Керівник: Камінська Таїсія

Номінація «Фотошедевр»

 Писарчук Крістіна – 8-А клас

Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. О.П.Онищука, гімназія"

Керівник: Блажко Надія Миколоївна

 

Славутський район та м.Славута

Номінація «Малюнок та плакат»

 Мартинюк Дар’я – 9 - А клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Славути              

Керівник: Матвійчук Т.П.

Номінація «Композиція та аплікація»

 Барабаш Вероніка – 3-Б клас

Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей "Успіх"              

Керівник: Тукурєєва Тетяна Вікторівна

 

Серед кращих робіт визнано:

- Захарчук Анна – 8 клас

Берездівський ліцей

Керівник: Хомич Р.М.

- Черняк Діана

Клубівська ЗОШ

Керівник: Патичук Д.А.

- Стецюк Юлія – 7 клас

НВК"СЗОШ, ліцей "Успіх" м . Славута

Керівник: Ткачова Наталія Олегівна

- Івоняк Олександр

Сахновецький дитячий садочок «Дзвіночок»

Керівник: Івоняк Ольга Валентинівна

- Семенюк Крістіна – 7 клас

Губелецький НВК

Керівник: Груша Людмила Домініківна

- Ніколайчук Матвєй – 1 клас

НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст." м. Славути

Керівник: Васьківська Г.П.

 

Кращі роботи будуть відзначені подяками та заохочувальними призами, а переможці грамотами й подарунками від Національного природного парку «Мале Полісся».

 

НПП «Мале Полісся» ще раз висловлює всім учасникам слова найщирішої подяки за участь у конкурсі, дякуємо за Ваші старання й наполегливість і бажаємо надалі успіхів та великих здобутків у всіх звершеннях.