Візит до «Дермансько - Острозького» національного природного парку 

Image title

В рамках договору про наукову та творчу співпрацю, метою якого є розвиток співробітництва між установами ПЗФ, для підвищення рівня екологічної свідомості населення, збереження і відновлення природи та етнокультурної спадщини, розвитку туризму та рекреації співробітники НПП «Мале Полісся», головний природознавець - Поліщук В. М., старший науковий співробітник - Мнюх О. В.; фахівець з екологічної освіти - Лукащук Ю. О., відвідали Національний природний парк «Дермансько - Острозький».

В рамках поїздки була проведена зустріч із спеціалістами НПП «Дермансько - Острозький»., на якій перш за все працівників НПП «Мале Полісся» цікавило питання виготовлення правоустановлюючих документів на земельні ділянки які надані Парку в постійне користування, також питання погодження лісогосподарських заходів на території НПП. Обговорювалися питання спільної співпраці в напрямках природоохоронної, еколого-освітньої та науково-дослідної роботи, працівники парків обмінялися досвідом проведення еколого-освітніх заходів, а саме проведення лекційних занять у навчальних закладах, природоохоронних акцій, конкурсів тощо.

Працівники НПП «Мале Полісся» мали змогу ознайомитися із наявною проектною та науково-дослідною документацією НПП «Дермансько - Острозького».

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює щиру подяку для НПП «Дермансько - Острозького» за організацію та проведення зустрічі та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.