Природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку» в НПП «Мале Полісся» продовжується! 

Image title

Усім відомий той факт, що у житті нашої планети птахи відіграють велику та незамінну роль. У холодну пору року птахам надзвичайно важко прогодуватися, через що вони часто гинуть.

Зимова підгодівля птахів має корисні наслідки для людини. Наприклад, вона дозволяє відвернути увагу птахів від видзьобування бруньок на плодових деревах. Але найголовніше, служить для приваблення пернатих у місця, де вони можуть принести велику користь у період вигодовування пташенят комахами-шкідниками.

Лиш те, що така допомога дає можливість багатьом птахам вижити, свідчить про її користь.

Сьогодні, 24 січня, співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» продовжують природоохоронну акцію «Допоможемо птахам взимку» та завітали до Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука.

Під час лекції школярі отримали важливу та, як виявилось, цінну й цікаву інформацію щодо підгодівлі птахів в зимовий час. Виявляється, ми не всі знаємо правила «банкетного столу» птахів. А що стосовно годівничок, так тут дітлахи проявили свою кмітливість та обізнаність поділившись знаннями про правила й вимоги, котрі застосовуються при їх виготовленні.

По закінченні зустрічі школярі власноруч змайстрували годівниці, розвісили їх у саду та наповнили пташиною їжею.

Завдяки таким зустрічам у дітей формуються цінні якості людяності, дбайливості та любові до живої природи. Розвиваються розумові та інтелектуальні здібності, стимулюється певна цікавість та допитливість до природоохоронної сфери.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює теплі слова щирої вдячності вихованцям і адміністрації Ізяславського НВК №2 за допомогу  та можливість у проведенні даної акції.