Відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь у НПП «Мале Полісся» 

Image title

Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. у місті Рамсар (Іран), і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції.

З метою підвищення екологічної обізнаності шкільної молоді, розширення кругозору з питань необхідності збереження водно-болотних угідь та необхідності їх охорони 1 лютого у Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Ізяславському НВК №5 відзначався Всесвітній день водно-болотних угідь, який пройшов під девізом ,,Ми не безсилі у протидії змінам клімату”.

Для школярів співробітниками Національного природного парку «Мале Полісся» Лукащуком Ю.О. та Кратасюк Н.В. було проведено тематичні лекції з елементами бесіди під час яких було продемонстровано відео ролик про значення та роль водного середовища в нашому житті.

Під час заходів діти ознайомились з метою підписання конвенції,  дізнались про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного розмаїття, охорони зникаючих видів птахів та рослин, а також збереження місцевих видів риб.

НПП «Мале Полісся» висловлює щиру вдячність адміністраціям, педагогічним колективам та учням Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія" та Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 за можливість проведення подібних заходів.