Інформаційно-пізнавальні заняття у школах 

Image title

14 лютого 2019 року співробітники Національного природного парку «Мале Полісся», а саме, старший науковий співробітник Мнюх О.В. та фахівець з екологічної освіти Лукащук Ю.О., вкотре провели ознайомчі та еколого освітні  заняття про Парк. Цього разу зустріч відбулася з учнями 7 – 8-х класів Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, НВК "ЗОШ, гімназія" №5 м. Славути та Славутського НВК "Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, ліцею "Успіх".

Під час занять дітлахи ознайомилися з історією створення та становлення Національного природного парку «Мале Полісся», його основними завданнями, рослинним й тваринним світом, червонокнижними видами рослин та тварин і іншими видами, що охороняються на його території, з особливостями об’єктів природно-заповідного фонду та із головними напрямками діяльності. А ще переглянули науково-популярний відеоролик, пригадали важливі екологічні дати, грали ігри і, врешті-решт, чудово й із корисно провели відведений час.

Крім того, для школярів було роздано інформаційні буклети про НПП «Мале Полісся» та екологічну стежку «Перлина Славучини»

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності адміністраціям, педагогічним колективам та учням Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, НВК "ЗОШ, гімназія" №5 м. Славути та Славутського НВК "Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, ліцею "Успіх". за допомогу в організації й проведенні даної зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.