Обласний семінар-практикум «Організація і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях»  

Image title

20 лютого на базі Хмельницького ОЕНЦУМ відбувся обласний семінар-практикум працівників районних відділів, міських управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад, відповідальних за еколого-натуралістичну роботу, вчителів опорних шкіл «Організація і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях»

Захід проводився натуралістами спільно з Хмельницьким обласним ІППО і Національним природним парком «Мале Полісся», Хмельницьким національним університетом та Кам’янець-Подільським національним університетом ім. Івана Огієнка за участі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА.  

Від НПП «Мале Полісся» участь у роботі семінару взяв директор Парку А.В. Сасюк. Присутнім була представлена доповідь на тему «Організація науково-дослідної та природоохоронної роботи на території НПП «Мале Полісся» із залученням учнівської молоді».

Учасники розглянули ряд питань з організації і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми й учнівською молоддю на природно-заповідних територіях, залучення їх до проведення пошукової, дослідницько-експериментальної роботи на територіях природно-заповідного фонду рідного краю під керівництвом науковців.