ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НПП «МАЛЕ ПОЛІССЯ» 

Image title

27 лютого відбулося засідання зборів трудового колективу Національного природного парку «Мале Полісся», участь у роботі яких взяв голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий Віталій Митрофанович.

Директором, Сасюком А.В., підведено підсумки діяльності за 2018 рік. Очільник установи відзначив досить успішні показники роботи колективу та відмітив основні плани на майбутнє.

Профспілковий організатор, О.В Комендовська, прозвітувала про роботу профспілки та наголосила на тому, що всі домовленості Колективного договору за 2017-2018 рр. виконані.

В.М. Лісовий відзначив злагоджену роботу колективу, а також побажав працівникам і надалі докладати максимум зусиль для розбудови та процвітання Національного природного парку «Мале Полісся».

Роботу профспілкового організатора визнано задовільною. Колективний договір за 2017-2018 рр. виконано в повному обсязі. Зборами трудового колективу схвалено проект Колективного договору на 2019-2020 роки, а також затверджено кошторис профспілкової організації на 2019 р.

Прес-служба НПП «Мале Полісся»