Зустріч із школярами. 

Image title

Весна! Пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. А найбільше радіємо, коли з-під землі починають виглядати перші квіти, перші вісники того, що вже весна й скоро буде літо. І тут відразу що хочеться зробити із цим весняним дивом, – підійти і зірвати. Але коли рука тягнеться за ним, ми навіть не підозрюємо, на яку небезпеку наражаємо природу, бо хочемо вдихнути чарівний аромат і насолодитися прекрасною миттю. Зірвемо ще кілька квіточок – і зберемо букетик, який поставимо у вазу. Мине кілька днів і викинемо його на смітник. То яка з цього користь?....

 З метою популяризації й примноження екологічних знань, виховання дбайливого ставлення до природи та кращій екологічній обізнаності фахівець з екологічної освіти Національного природного парку «Мале Полісся» Лукащук Ю. О. провів інформаційно-пізнавальне заняття про первоцвіти для учнів Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей" ім.О.Кушнірука.

В ході занять школярі ознайомилися із видовим складом первоцвітів Парку, дізнались про види котрі занесені до Червоної книги України, про те, що зривання, продаж і навіть купівля є злочинами котрі караються великими штрафами.

Також дітей було проінформовано про конкурс "Первоцвіти під охороною" в рамках Всеукраїнської акції "Збережемо первоцвіти", що відбувається на території Парку.

По закінченню бесіди спільно дійшли до того, що при зустрічі з прекрасними квітами потрібно мати пошану до цих, справді, чарівних і до того ж цілющих рослин. Не зривайте їх! Краще помилуйтеся ними в природі, а на згадку сфотографуватись чи замалювати, адже вони справді чарівні….

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності адміністрації та педагогічному колективу Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей" ім.О.Кушнірука за допомогу в організації й проведенні даної зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Бережіть красу природи, весняні усмішки рідної землі. Вони справді цього варті!.