Участь у конференції. 

Image title

Напередодні Міжнародного дня лісу, який відзначають 21 березня, 14 – 15 березня в м. Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом». Конференція проводилась під темою «Науковий пошук молоді у лісовідновленні та лісозбереженні». Участь у ній взяли відомі науковці, екологи, лісівники, викладачі, керівники учнівських лісництв.

Організаторами конференції були: Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно із Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Навчально-науковим інститутом лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України

Хмельниччину представляли керівник зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» Зведенюк М.А., інженер лісових культур ДП «Шепетівський лісгосп» Кирильчук А.О. та  фахівець з екологічної освіти НПП «Мале Полісся» Лукащук Ю.О.

Мета заходу – привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень; підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій в поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв.

По закінченню конференції учасники отримали сертифікати, подяки та великий багаж нових і важливих знань.