Зустріч птахів на Малому Поліссі продовжується. 

Image title

Весна – пора, коли оживає природа, розквітають дерева, тварини прокидаються після зимової сплячки, а птахи прилітають з теплих країн і радують нас своїм співом. Пам’ятаючи про те, що в цю пору року нашим пернатим друзям не вистачає корму і місця для укриття, багато вивішують на деревах будиночки для птахів – шпаківні. Птахи в шпаківні влаштовують гнізда і виводять пташенят. Допомога пернатим – вельми доступне і шляхетне завдання для юних любителів природи.

Шпаківні – це місце гніздування, яке можуть заселити шпаки, горобці, мухоловки, іноді дятли, білки. А значить, поруч з вашим будинком буде знаходитися маленьке житло для тварин з Червоної книги. Таким чином, ви допоможете врятувати тварин, яким загрожує зникнення.

З метою актуалізація уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів, їх ролі у житті лісу та навколишнього середовища працівники Національного природного парку «Мале Полісся» завітали до Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 м. Славути.


Перший заступник директора-головний лісничий Більовський О.А. та старший науковий співробітник Мнюх О.В. донесли дітям інформацію про Парк і його роль в регіоні, а також про видове різноманіття перелітних птахів, що гніздяться на території НПП «Мале Полісся». розповіли про вимоги до виготовлення шпаківень та їх розвішування.

По закінченню заходу працівники Парку провели майстер-клас по збору шпаківні після якого дітлахи отримали можливість спробували себе в ролі будівельників «пташиних будиночків».

Виготовлені шпаківні, синичники та совятники було розвішено на території навчального закладу.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності адміністрації та педагогічному колективу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 м. Славути за організацію та допомогу в проведенні даної зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Дбаймо про красу та здоров’я природи рідного краю!!!