Чергова зустріч до Всесвітнього дня лісів 

Image title

Ліс не тільки дає життя, а й пише його історію. Треба тільки вміти вслухатись у своєрідну симфонію шуму дерев і вона багато про що розповість.

Так, на території НПП «Мале Полісся» продовжуються зустрічі з учнівською молоддю, що проводяться під загальним гаслом «Ліси та освіта» і присвячені Всесвітньому дню лісів – 21 березня.

Сьогодні працівників Парку зустрічав Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія".

Метою візиту є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та участь шкільної молоді у створенні нових лісів, надання можливості учнівській молоді та представникам громадськості взяти участь у роботах лісовідновлення та лісорозведення, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті та підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Учні школи з особливою цікавість поставились до тонкощів життя лісу. Після того як прослухали розповідь «Лісівники –дбайливі господарі у лісі», висловились із доповненнями про те, що не тільки лісівники можуть дбати про ліс – про ліс може дбати кожен із нас. І дійсно, для того щоб дбати про ліс не обов’язково бути лісівником.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний адміністрації та педагогічному колективу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія" за організацію та допомогу в проведенні даної зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Давайте разом зробимо долю лісу безтурботною, адже його майбутнє дійсно у наших руках!!!