Всесвітній день лісів серед учнівської молоді. 

Image title

Ліс – одвічна симфонія природи, її храм.

Ліс – це особливий, безкінечно добрий, безкінечно щедрий організм, який нічого не просить для підтримки свого існування, навпаки, він бере під захист всі живі істоти.

Питання щодо раціонального використання лісових ресурсів була піднята ще 21 березня 1971 року під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства. Невдовзі була запропонована традиція відзначення Дня лісу, яка одразу ж була підтримана Організацією ООН з питань продовольства і сільського господарства. Було визнано, що Всесвітній день лісів потрібно використовувати для розповсюдження інформації щодо всіх аспектів цінності лісу – як у господарському, так і у природоохоронному й рекреаційному.

Загальновідомо, що ліси – це легені нашої планети. Але вони не лише виробляють кисень, а ще й нейтралізують шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, впливають на формування клімату планети, допомагають підтримувати родючість ґрунтів, захищають їх від ерозії, рятують людські поселення від повені, є середовищем існування величезної кількості рослин і тварин.

Відтак, з нагоди відзначення Міжнародного дня лісу , працівники НПП «Мале Полісся»: Мнюх О.В. та Лукащук Ю.О. завітали до Радошівської ЗОШ I-III ступенів,  Ізяславська ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.Кобернюка та Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 де провели заняття під цьогорічнім гаслом Міжнародного дня лісів «Ліси та освіта».

Учні навчальних закладів з цікавістю слухали розповіді працівників Парку. Дізналися багато чого нового, досі не відомого про тонкощі життя лісу і його мешканців.

Приємно усвідомлювати, що такі зустрічі залишають після себе не лише добре проведений час, а і масу позитивних емоцій та гору важливих, цікавих й корисних знань.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний адміністрації та педагогічному колективу Радошівської ЗОШ I-III ступенів,  Ізяславська ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.Кобернюка та Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за організацію та допомогу в проведенні даної зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Не вирубуйте лісів, саджайте дерева, дбайте про захищеність лісу від пожеж – і наші нащадки будуть нам вдячні.

Давайте разом зробим долю лісу безтурботною, адже його майбутнє дійсно у наших руках!!!