Відзначення Всесвітнього дня  лісу на Малому Поліссі триває і до нині. 

Image title

Ліси називають «легенями планети»: вони поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень. Ліс – середовище існування приблизно 3/4 усіх видів рослин, тварин і грибів, що є на нашій планеті. Ліс є частиною культурно-історичного середовища, під впливом якого формуються культура і звичаї цілих народів, ліс – джерело роботи та матеріального благополуччя значної частини населення. Ліс забезпечує деревиною і продуктами її переробки, харчовими і лікарськими ресурсами та іншими матеріальними цінностями.

21 березня відзначають Всесвітній день лісів за роль і значення лісів та лісового господарства в житті суспільства. Щороку в цей день фахівці в усьому світі знаходять час для обговорення цінності лісу.

Не дивлячись на те, що сьогодні вже 22 березня працівники національного природного парку «Мале Полісся» продовжують еколого освітню діяльність серед учнівської молоді регіону, продовжують доносити важливу та цікаву інформацію про ліси нашої планети.

Сьогодні старший науковий співробітник Мнюх О.В та фахівець з екологічної освіти Лукащук Ю.О. завітали до Ізяславського НВК №2 де провели з дітьми бесіду про ліси та про лісівників –дбайливих господарів лісу.

Крім того, сьогодні, 22 березня також не мало важлива екологічна дата. 22 березня відзначається Всесвітній день води. А оскільки ліси виконують дуже важливі функції акумулюючи воду, впливають на її стан, рівень та якість, даний захід був особливо цікавим.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний адміністрації та педагогічному колективу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука за організацію та допомогу в проведенні даної зустрічі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Не вирубуйте лісів, саджайте дерева, дбайте про захищеність лісу від пожеж – і наші нащадки будуть нам вдячні.

Давайте разом зробим долю лісу безтурботною, адже його майбутнє дійсно у наших руках!!!