Image title

Шкільний двір прикрасили декоративними рослинами 


У нинішній час, окрім створення лісових насаджень у лісах, також є великою необхідністю створення зелених насаджень в містах та селах, для забезпечення чистим повітрям населення.

В рамках Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" 05.04.2019 року Національним природним парком «Мале Полісся» було проведено озеленення території Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

В даному заході взяли участь керівництво школи, школярі та співробітники Парку. На території школи спільними зусиллями було висаджено саджанці туї західної, форзиції європейської, самшиту вічнозеленого, ялівця козацького та мирта звичайного.

Під час заходу директор НПП «Мале Полісся» Сасюк А.В. та перший заступник директора-головний лісничий Більовський О.А. розповідали про важливість створення насаджень для покращення навколишнього природного середовища й формування екологічного світогляду громади, шанобливого ставлення до природи. Учням було показано, як правильно висаджувати декоративні рослини та доглядати за ними. Діти із захопленням і любов’ю переймали досвід, працювали і навчалися цієї нелегкої , але корисної справи.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності адміністрації та учнівському колективу Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за корисну співпрацю.