Озеленення дитячого садочку.

Image title

Робити свій вклад в зелене майбутнє нашої планети ми можемо вже сьогодні, привчаючи молодше покоління любити і поважати природу. Ми вирішили посадити дерева з дітками Ізяславського ясла – садочка №1 без допомоги батьків.

До акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», приєдналися працівники та, власне, сама малеча Ізяславського ясла – садочка №1. Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» разом з дітками та вихователями посадили саджанці жарновця вінникового, горобинника горобинолистного та бузку звичайного.

Під час заходу директор НПП «Мале Полісся» Сасюк А.В. та перший заступник директора-головний лісничий Більовський О.А. розповідали про важливість створення насаджень для покращення навколишнього природного середовища й формування екологічного світогляду громади, шанобливого ставлення до природи. Показали діткам, як правильно висаджувати декоративні рослини та доглядати за ними.

Після чого у посадці найактивнішу участь взяли дітки дитячого садочка. Вони метушились і навипередки намагались як можна більше взяти участь у посадці.

Посадка дерева – не лише корисне, але і захоплююче зайняття. Пройде час, діти виростуть, а разом з ними і саджанці перетворяться на величну зелену окрасу міста.

В пам’яті неодмінно залишаться приємні спогади. Адже це чудово, коли дитина, ставши дорослим, зможе сказати: «Ось це посадив я сам!» Зелені насадження посаджені ними радуватимуть багато поколінь інших діток, які відвідуватимуть дитячий сад.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності адміністрації та дитячому колективу Ізяславського ясла – садочка №1 за корисну й теплу співпрацю.