Доповнення шкільного дендропарку

Image title

Національним природним парком «Мале Полісся», з метою поглиблення екологічної обізнаності, налагоджено співпрацю з черговим навчальним закладом регіону.

В рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" працівниками Парку було проведено доповнення дендрологічного парку, що на території філії Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. О. П. Онищука, гімназія" Мокрецький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів -дитячий садок".

В даному заході взяли участь керівництво школи, педагогічний колектив, школярі, котрі є членами екологічної ліги та співробітники Парку. На території шкільного дендраріума спільними зусиллями було висаджено саджанці дуба червоного, гортензії білої, верби Матсудана та хеномелеса чудового.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова щирої вдячності адміністрації та учнівському колективу філії Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. О. П. Онищука, гімназія" Мокрецький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів -дитячий садок" за теплу й приємну співпрацю, плоди якої будуть не тільки милувати око а і принесуть вагому користь суспільству.