Працівники НПП «Мале Полісся» завітали на свято Останнього дзвоника 

Image title

Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Напевно для кожного із нас воно є особливим, адже викликає найприємніші спогади життя, спогади про першу вчительку, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. Проте, найбільш хвилюючим це свято є саме для випускників, адже позаду залишаються їхні шкільні роки – безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів, а попереду чекає самостійне доросле життя.

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» взяли участь в урочистостях присвячених святу Останнього дзвоника у Радошівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Найщиріші вітання від колективу Парку, з цієї нагоди, отримали педагоги, учні, гості свята та й власне Радошівське шкільне учнівське лісництво. 

Також, користуючись нагодою, колектив Національного природного парку «Мале Полісся» вітає усю освітянську та учнівську спільноти регіону із закінченням навчального року й святом Останнього дзвоника. Нехай втіляться в життя всі Ваші бажання й здійсняться найзаповітніші мрії.