Семінар «Обмін досвідом еколого-освітньої та рекреаційної діяльності» 

Image title

З 4 по 6 червня на базі НПП «Прип’ять-Стохід» був проведений семінар «Обмін досвідом еколого-освітньої та рекреаційної діяльності в українських та зарубіжних установах природно-заповідного фонду», захід був приурочений до «Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища».

У семінарі взяли участь представники різних установ ПЗФ: Карпатського НПП, Ківерцівського НПП «Цуманська пуща», НПП «Пирятинський», Рівненського природного заповідника та НПП «Прип’ять-Стохід», від НПП «Мале Полісся» у семінарі участь у заході взяв Мнюх О.В.

У перший день семінару, учасники презентували досвід роботи своїх установ, ділились своїми здобутками та інноваціями, а ще обговорили ряд перспективних напрямків щодо майбутньої співпраці.

Територія НПП «Прип’ять-Стохід» багата на річки і озера, саме тому працівниками Парку, активно розвивається такий вид туризму як - сплави на байдарках.

На другий день учасники семінару мали змогу пройти один із маршрутів сплавах на байдарках від с. Люб’язь до с. Сваловичі довжиною 18 км.

У с. Сваловичі семінар продовжився екскурсією по екологічні стежці «Ойкум-край великих боліт», яка на всьому своєму маршруті має багато пізнавальних стендів та закінчується оглядовою вежою.

Третього дня продовжилися сплави на байдарках, та обговорення та підбиття підсумків семінару.

Учасники семінару дуже вдячні організаторам за такий важливий для установ ПЗФ обмін досвідом, можливість на собі відчути всю красу Поліських річок, та чудово проведений час. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.