ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВІТАЛІЯ ЛІСОВОГО ДО НАСЕЛЕННЯ КРАЮ 

Посилання на першоджерело. 

Image title

15.06.2015 Нинішнє надзвичайно жарке літо таїть в собі небезпеку для лісу, особливо для легкозаймистого хвойного. Зараз рівень пожежної небезпеки подекуди сягає максимальних позначок – 4-5 класу. Вогонь може в одну мить знищити плоди десятирічної праці лісівників. Отож тепер лісова охорона постійно патрулює в обходах. Вдень з веж ведеться телеспостереження. Приведено в повну готовність лісові пожежні станції. Спільно з підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій у всіх лісгоспах проведено спеціальні навчання. Обласна державна адміністрація видала розпорядження про обмеження в’їзду автотранспорту в лісові масиви в пожежонебезпечний період.


Звертаюся до жителів області з проханням не легковажити з вогнем у лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

– розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім спеціально відведених для цього місць у зонах відпочинку;

– заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів;

– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;

– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Пам’ятайте і виконуйте ці правила. І все ж, якщо пожежа виникла, негайно повідомте про це місцеве лісогосподарське підприємство або Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Бережімо народне багатство – ліс!