Екостежка продовжує зустрічати відвідувачів. 

Image title

На екологічну стежку «Перлина Славутчини», що прокладена на території Національного природного парку «Мале Полісся», вже вкотре завітали учні Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія».

Знайомство  відвідувачів із неповторним світом природи  мальовничими місцями гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро» проводили фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О. та старший науковий співробітник Кратасюк Н.В.

Діти із захопленням проходили маршрутом екостежки, слухали розповіді про оточуюче навколишнє середовище. Учні безпосередньо отримали змогу познайомитись із рідкісними видами флори та фауни Хмельниччини, представниками Червоної книги України, отримали нові знання з біології, географії, поглибили і значно розшири свою уяву про природнє середовище й вплив на нього антропогенних факторів.

Але все ж таки, окрім всього вище сказаного прогулянка на свіжому лісовому повітрі принесла дітям море позитиву, задоволення, заряд енергії від нових вражень.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний учням та педагогічному колективу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія" за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени НПП «Мале Полісся», пірнути у його мальовничі й неповторні осінні барви та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини» й стати на крок ближчим до природи.